Wszechstronna Sydney

Podczas zawodów World Athletics Continental Tour Gold w Los Angeles Sydney McLaughlin-Levrone wygrała bieg na 200 m i czasem 22,07 ustanowiła rekord życiowy. Pokonała sprinterki specjalizujące się na tym dystansie - druga była Abby Steiner (22,32), a trzecie miejsce zajęła Brittany Brown (22,35).

Podwójna mistrzyni olimpijska z Tokio (400 m ppł i sztafeta 4x400 m) w 2022 roku wygrała czempionat globu w Eugene i wynikiem 50,68 kolejny raz poprawiła rekord świata. Amerykanka wykazuje się dużą wszechstronnością i dysponuje ogromną szybkością, jak na biegaczkę specjalizującą się w biegu płotkarskim na dystansie jednego okrążenia. Podczas igrzysk olimpijskich w Paryżu reprezentantka USA chce się skupić na swojej koronnej konkurencji oraz sztafecie 4x400 m. To dobra wiadomość dla Natalii Kaczmarek, której ubywa potencjalna groźna rywalka.