ROZSTRZYGNIĘCIE W PÓŁTOREJ MINUTY

Oświęcimianie nie zamierzają oddać drugiego miejsca, ale ich kibice na bramkę musieli czekać do połowy meczu, jednak na drugą już tylko 94 sekundy! Dwie bramki straty to akurat tyle by przed syreną wycofywać bramkarza. Goście zrobili to już w 57 minucie i dostali trzeciego gola...

(jac)

Re-Plast Unia Oświęcim - Energa Toruń 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

1:0 - S. Kowalówka - Trkulja - Denyskin (34:44, w przewadze), 2:0 -

Heikkinen - Ahopelto - Diukow (36:18), 3:0 - Dziubiński – Jakobsons (56:47, do pustej)

Sędziowali: Mateusz Krzywda - Patryk Pyrskała i Wojciech Czech - Eryk Sztwiertnia. Widzów 1200.

UNIA: Lundin; Diukow - Jakobsons, Uimonen - Valtola, Ackered (4) - Bezuszka, M. Noworyta - Prokopiak; S. Kowalówka - Dziubiński - Wanat, Karjalainen - Heikkinen - Ahopelto, Kaleinikovas - Trkulja - Denyskin, Sołtys - Krzemień - Prusak. Trener Nik ZUPANCIĆ.

ENERGA: Studziński; Zieliński - Johansson, Gimiński – Kurnicki, Jaworski - Schafer, Behm (2) - Wenker; Fjodorows - Huhtela - Łarionows, Baszyrow (2) - Syty – Kwiatouski, M. Kalinowski - K. Kalinowski (4) - Kogut (2), Prokurat - Maćkowski - Jaakola. Trener Juha NURMINEN.

Kary: Unia - 4 min, Energa - 10 min.