NAJLEPIEJ I NAJGORZEJ

FRANCJA

Brest w tym sezonie zaskakuje. Drużyna znajduje się w TOP 3 ligi francuskiej, a w niedzielny wieczór „wyrwała” remis w starciu z PSG, choć po pierwszej połowie raczej nikt się tego nie spodziewał. Mistrz Francji przed zmianą stron wygrywał 2:0, a gole zdobywali Marco Asensio oraz Randal Kolo Muani. Jak się okazało, dwubramkowa przewaga nie wystarczyła do tego, aby zgarnąć 3 punkty w tym pojedynku. Brest nie poddał się i w drugiej części gry doprowadził do wyrównania. – Zagraliśmy dwie zupełnie różne połowy. Pierwszą, w której mieliśmy kontrolę i udało nam się unicestwić Brest. Była to jedna z najlepszych pierwszych połów w sezonie. Potem przyszedł jednak jeden z najgorszych okresów – zauważył opiekun PSG Luis Enrique. Mimo wszystko ekipa z Paryża nie musi się obawiać utraty prowadzenia. Wciąż ma bezpieczną przewagę nad OGC Nice.