GOL „KRYCHY”

Grzegorz Krychowiak strzelił dla Abha Club gola z rzutu karnego w przegranym na wyjeździe 2:3 meczu z Al-Fayha FC w 21. kolejce saudyjskiej ligi. To czwarta bramka 100-krotnego reprezentanta Polski w tym sezonie ligowym. 34-letni Krychowiak wykorzystał jedenastkę w 29 minucie. Jego zespół, choć już od czwartej minuty grał z przewagą jednego zawodnika, nie zdołał utrzymać korzystnego wyniku i ostatecznie przegrał 2:3. Doświadczony polski pomocnik, który miał na koncie żółtą kartkę, został zmieniony po pierwszej połowie. Po niedzielnej porażce Abha Club zajmuje 17., przedostatnie miejsce w tabeli z ledwie 15 pkt. Na początku sezonu trenerem tej drużyny był Czesław Michniewicz, ale 1 października władze klubu rozstały się z byłym selekcjonerem reprezentacji Polski. (PAP)