DWÓCH W CZWÓRCE

MISTRZOSTWA EUROPY

Maciej Janowski zajął drugie, a Patryk Dudek - czwarte miejsce w turnieju w Debreczynie, otwierającym sezon indywidualnych mistrzostw Starego Kontynentu. Zwyciężył Łotysz Andrzej Liebiediew, a trzeci był Szwed Jacob Thorssell. W finale Dudek przewrócił się i został wykluczony.

Kolejna runda cyklu odbędzie się 20 lipca w Grudziądzu. Później stawka przeniesie się do niemieckiego Guestrow na 24 sierpnia, a ostatnie zawody zaplanowano na 21 września w Chorzowie.

Wyniki: 1. Andrzej Liebiediew (Łotwa) 17 pkt - 1. miejsce w finale, 2. Maciej Janowski 12 + 3 - 2. miejsce w finale, 3. Jacob Thorssell (Szwecja) 11 + 2 - 3. miejsce w finale, 4. Patryk Dudek 10 - wykluczenie w finale, 5. Mikkel Michelsen (Dania) 10 + 1, 6. Kacper Woryna 9 + 0, 7. Anders Thomsen (Dania) 9, 8. Piotr Pawlicki 9… 14. Bartłomiej Kowalski 4