4:0 TO ZA MAŁO?!

Kiedy gospodarze po I tercji prowadzili czterema golami, wygladało na „posprzątane”, ale o jest hokej. Dużo mocniejsze niż na otwarcie rozgrywek „Szarotki” Mac początku trzeciej tercji doprowadziły do remisu (!), ale szybko odpowiedzieli gospodarze, a tuż przed końcem dobili gości. Oprócz zagrań hokejowych było też sporo złośliwości, ale to w meczach Unii z Podhalem zadarza się bardzo często...

(jac)

Re-Plast Unia Oświęcim - PZU Podhale Nowy Targ 7:5 (4:0, 1:4, 2:1)

1:0 - Dziubiński - Sadłocha - Jakobsons (7:01), 2:0 - Heikkinen - Ahopelto (10:59), 3:0 - Denyskin (15:58), 4:0 - Heikkinen - Ahopelto - Uimonen (18:22), 4:1 - Kamiński - Kiss (23:57), 4:2 - Cichy (27:20, w przewadze), 4:3 - Lorraine (29:47), 5:3 - Karjalainen - Valtola - Heikkinen (32:11, w przewadze), 5:4 - Wronka - Załamaj - Kapica (33:53, w przewadze), 5:5 - Kapica (40:34), 6:5 - Karjalainen - Wanat - Valtola (40:59), 7:5 - Dziubiński (59:56, do pustej).

Sędziowali: Patryk Kasprzyk - Przemysław Gabryszak oraz Michał Gerne - Igor Dzięciołowski. Widzów 700.

UNIA: Lundin; Djukow (2) - Ackered, Uimonen - Valtola, Jakobsons (2) - Bezuszka,

Prokopiak - M. Noworyta (2); Dziubiński (2) - Olsson Trkulja - Sadłocha, Karjalainen - Heikkinen (2) - Ahopelto, Denyskin (6) - Krzemień - S. Kowalówka, Wanat (4) - Prusak - Łoza. Trener Nik ZUPANCIĆ.

PODHALE: Bizub (20.00 Horawski); Tomasik - Pangiełow-Jułdaszew, Horzelski - Kiss, Załamaj - Kudzin (2), Bochak - Słowakiewicz; Neupauer (2) - Wronka - Kapica (2), Paranica - Cichy (4) - Szczechura, Wielkiewicz (4) - Lorraine - Worwa, Kamiński - Saroka - Szczerba. Trener Sami HIRVONEN.

Kary: Unia - 20 min. Podhale - 14 min.